Często zadawane pytania

Czy ePlanist ułoży harmonogram pracy 4 brygadowy?
ePlanist pozwala w pełni automatycznie ułożyć grafik czasu pracy dla brygad w szczególności grafik pracy w systemie czterobrygadowym. Wystarczy wybrać szablon grafiku pracy dla czterobrygadówki i kliknąć “Ułóż”.
Czy ePlanist ułoży grafik pracy pielęgniarek?
Tak oczywiście, w ePlanist możemy łatwo podzielić pielęgniarki na oddziały czy “odcinki”, określić ich kompetencje oraz w pełni automatycznie ułożyć grafik “jednym kliknięciem”.
Czy ePlanist pozwala na dostęp do grafiku pracy online?
Wszystkie moduły programu ePlanist są dostępne online.
ePlanist to aplikacja internetowa dostępna z każdego miejsca na świecie, która pozwala zarówno ułożyć grafiki czasu pracy online jak i udostępnić grafiki online pracownikom.
Czy z eplanist można wygenerować grafik pracy excel?
Tak ułożone w ePlanist grafiki pracy można zapisać do plików excel.
Co takiego daje ePlanist czego nie ma w grafikach pracy w excel?
Widok planowania grupowego w ePlanist wzorowany jest na arkuszu excel do układania grafików, ale pozwala na dużo szybsze i łatwiejsze tworzenie grafików pracy niż excel ponieważ automatycznie weryfikuje spełnienie reguł prawa pracy, wyświetla także statystyki czasu pracy i obsadzenia zmian.
Ale co najważniejsze, ePlanist pozwala na automatyczne ułożenie grafiku pracy, bez konieczności klikania i przydzielania pracowników do zmian, na co bylibyśmy skazani przy układaniu grafików pracy zmianowej w excel.
Czym się różnią rozkład, grafik, harmonogram czasu pracy?
W większości przypadków określenia te są traktowane jako synonimy oznaczające rozpiskę godzin pracy dla jednego pracownika lub grupy pracowników.
Pojęcie rozkład czasu pracy jest oficjalną nazwą stosowaną w literaturze prawniczej, w szczególności w kodeksie pracy w dziale VI dotyczącym czasu pracy. Grafik czasu pracy lub krócej grafik pracy, jest określeniem potocznym. Określenie harmonogram czasu pracy mimo, że często traktowane jako zamiennik dla poprzednich dwóch, de facto oznacza zbiór grafików pracy (a nie jeden grafik), jak np “harmonogram czterobrygadowy” będący zbiorem grafików pracy dla czterech brygad.